Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0
Мій кошик

Тютюн для кальяну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Табак для кальяну. Історія, особливості, смаки і мікси.

Історія куріння тютюну.

Наші предки через кальян курили звичайний тютюн, який мав назву томбак. Це був тютюновий лист, який перед курінням вимочували у воді. Після того як тютюновий лист розмокає, його подрібнювали і додавали в глиняну чашу. Далі чашу з тютюном одягали на верхівку кальяну. Процес куріння кальяну поступово почав набирати популярність. Куріння тютюну на кальяні було дуже популярним в східних країнах. Згодом мода куріння тютюну на кальяні поширилася по всьому світу. Час минав і зароджувалася культура куріння тютюну на кальяні. Виробники стали додавати різні суміші в тютюн для кальянів. Такі експерименти припали до смаку шанувальникам куріння тютюну на кальяні. І як результат в тютюн почали додавати різні ароматизатори і робити їх на основі тютюнового листка різних сортів.

Популярний тютюн для кальяну в магазині Hookah Bro.

У наш час ми маємо дуже великий асортимент тютюну для кальяну. Провідні світові виробники тютюну представлені в нашому інтернет-магазині Хука Бро. Більшість тютюну виготовляють на основі не тільки тютюнового листка, але і без тютюнової суміші. Для виробництва сучасного, оригінального і якісного тютюну використовують такі компоненти як:

 • Тютюновий лист;
 • Патока;
 • Гліцерин;
 • Ароматизатори;
 • Консерванти.

У процесі підбору тютюну для кальянів 90% покупців стикаються з проблемою у виборі бренду тютюну і його характеристик. Сучасний асортимент тютюнових виробів і сумішей для кальянів дуже великий. Навіть в нашому інтернет магазині більш ніж 30 брендів тютюну для кальянів і кожен з брендів має безліч смаків і міксів. Фасовка тютюну у кожного з брендів теж абсолютно різна. Вона варіюється від 50, 100 грам і до 1 кілограма. У чому ж відмінності тютюну між собою і як вибрати і купити найкращий тютюн для кальяну?

Як вибрати і купити смачний тютюн для кальяну?

Хоча багато хто і не розуміють як же підібрати тютюн для себе, ми зараз розглянемо в чому його відмінності і як вибрати оптимальний тютюн.

Перш за все потрібно розділити тютюн на категорії міцності. Залежно від застосовуваного тютюнового листка, вони бувають:

 1. Легкі (легкої міцності);
 2. Середні (середньої міцності);
 3. Міцні.

Міцність тютюну безпосередньо залежить від сорту тютюнового листка. Адже тютюновий лист - це основа якісного тютюну для кальяну. У виробництві тютюну застосовують такі сорти тютюнових листків як:

 • Вірджинія (Virginia);
 • Орієнтал (Oriental);
 • Берлі (Burley).

Тютюн для кальяну на основі листа Вірджинія (Virginia).

Лист Вірджинія - це легкий сорт тютюну. Даний лист в готовій тютюновій суміші куштував абсолютно кожен курець кальяну. Її використовують всі відомі виробники тютюну для кальянів, такі як: Serbetli, Adalya, Al Fakher, Hookah Bro, Jibiar, Sultan, B3 і багато інших. Ці тютюни відмінно підходять для новачка, оскільки мають низьку міцність, м'який і насичений смак. Тютюни на основі листка Вірджинія дуже димні і досить жаростійкі.

Тютюн на основі листка Орієнтал (Oriental).

Тютюновий лист Орієнтал - це середній по міцності тютюн, родом з Туреччини. Сам тютюновий листок має цікаву здатність вбирання великої кількості ароматизаторів і гліцерину. Дана здатність тютюнового листа Oriental робить його особливим. Цей тютюновий лист застосовують такі виробники тютюну для кальяну як: Nakhla, Fumari, Milano, Daily Hooka. Тютюн на основі тютюнового листка Орієнтал оцінять більш досвідчені курці. У процесі куріння відчувається середня міцність тютюну. Істотно помітна підвищена димність, в порівнянні з тютюном на основі листа Вірджинія, і смако передача тютюнової суміші.

Сорт тютюнового листа Берлі (Burley) і тютюн для кальяну на його основі.

Лист тютюновий Берлі - міцний сорт тютюну з великим вмістом нікотину. Як наслідок тютюн досить міцний. Тютюн для кальяну на основі тютюнового листка Берлі підрозділяється на два види: світлий - він легший і темний - він міцний. Тут потрібно підкреслити індивідуальність цього тютюну. У процесі куріння з'являється післясмак, який ні з чим не переплутаєш. Світлий сорт тютюну віддає карамеллю, а темний - чорносливом. Даний тютюновий лист застосовують у виробництві міцної лінійки відомих в Україні тютюнів: Dark Side, Tangiers, Element, 4.20, Must Have, Duft. Такий тютюн оцінять тільки досвідчені курці, великий вміст нікотину робить куріння кальяну особливо цікавим. Тютюнова сировина дуже жаростійка, а ось по димності поступається середній лінійці на основі листа Орієнтал.

Вибираємо і купуємо відповідний тютюн для кальяну в каталозі інтернет-магазину Hookah Bro.

Тепер ви точно знаєте, який тютюн для кальяну купити. Міцний, димний або з максимально насиченим смаком - вибирати однозначно вам. Адже визначити, який тютюн підійде конкретно для вас, не зможе навіть дуже досвідчений експерт. Все пізнається в процесі дегустацій різних табаків. Тільки в процесі куріння ви самі зрозумієте який обрати виробник, по міцності і за смаком або навіть міксу смаків вам більше підходить. Вибирайте в нашому магазині ідеальний для себе мікс тютюну, який вам до душі!

Вгору